Úvod » Projekt

Projekt 

fotky / Boží dar - vizualizaceExluzivně nabízíme k prodeji novostavbu luxusního bytu 2+kk o velikosti 58m2, který je 100m od centra a náměstí Božího Daru. K dispozici je byt v prvním nebo druhém podlaží. Byt má dvě terasy o celkové rozloze 8m2. Vlastní sklepní kóji společnou šatnu se sušičkou lyžařských bot. V ceně je již zahrnuto soukromé parkovací místo, které lze doplnit přístřeškem. Dále je zde parkování pro hosty. Při projektu bylo dbáno na nejvyšší kvalitu použitých materiálu.

Cena zahrnuje luxusní provedení podlah a obkladů v ceně 1000 Kč/m2. Dveře z masívního provedení, obklady pískovcem, skleněné obklady balkonů a mnoho dalšího.. . V současné době je ještě možná úprava interiéru dle požadavků zákazníka.

Venkovní plášť budovy bude obložen luxusním kamenem a hodnotným dřevěným obkladem. Vstup do domu proveden ve stylu moderního hotelu s mini recepcí.

Garantujeme návratnost max. do 10 let!! Případně zajistíme pronájem se ziskem 350.000 Kč/rok.

Je vydáno stavební povolení v právní moci a na jeho základě je již dokončena hrubá stavba, přístupová komunikace a přípojky na hranici pozemku. Zahájení stavby září 2017, plánovaná dostavba jaro 2019.

Výstavba bytového domu zahájena

V současné době jsme již zahájili výstavbu bytového domu. Prohlédněte si několik fotek z místa, které může být novým domovem pro vás a vaše blízké.

číst dál...

Základní údaje o projektu

Základní údaje o projektu výstavby nového bytového domu v Božím Daru.

V současné době jsme zahájili výstavbu bytového domu v obci Boží Dar v Krušných horách. Součástí projektu jsou dva bytové domy, ve kterých bude celekm 12 bytových jednotek.

číst dál...

Galerie

Podívejte se do galerie, a prohlédněte si vizualizaci domu na Božím Daru.

Seznamte se aktuálními fotografiemi z výstavby bytů.

číst dál...

Vizualizace koupelny

Prohlédněte si projektovou vizualizaci koupelny, která repektuje základní trendy architektury a uživatelského komfortu, které jsou poplatné 21. století.

Základní důraz je kladen na bezchybné zpracování, vysoce kvalitní použité materiály a zařizovací předměty.

číst dál...

Výhled z balkonu

Podívejte se, jak bude vypadat pohled z balkonu Vašeho nového bytu v  Božím Daru v zimním období. Velkou výhodou je, že si užijete slunce a  volný výhled do okolní krajiny.

číst dál...

Vizualizace obývacího pokoje

Projektová vizualizace obývacího pokoje nového bytu, který pro vás stavíme na Božím Daru. Součástí obývacího pokoje je rovněž kuchyňský kout.

Jedná se pochopitelně pouze o vizualizaci, realné zařízení je na Vás.

číst dál...

Máte zájem o Boží byty na Božím Daru?

ikony a loga / cta telefon

číst dál...

Průběh stavby bytů na Božím Daru - září 2018

Podívejte se na fotky z průběhu stavby bytů na Božím Daru, které zachycují stav v září 2018.

číst dál...

Průběh stavby bytů na Božím Daru - říjen 2018

Podívejte se na fotky z průběhu stavby bytů na Božím Daru, které zachycují hrubou stavbu patra.

číst dál...

 

 

zajímavé služby